Безкоштовна доставка

МАТЕРІАЛ

 • Бусины
 • Камені
 • Метал
 • Нитки
 • Срібло
 • Шкіра

КОЛІР

Браслети з натуральних каменів

Акції на браслети з каменів дійсні до 10.02.2023

Кожна прикраса на вашій руці – то не лише аксесуар, а й маленький натяк на свою історію. Деякі речі здатні викликати певні емоції, впливати на ваш настрій і захищати від недобрих поглядів. Вишукані браслети з натуральних каменів, представлені в нашому інтернет-магазині, саме такі! Це автентичні вироби, створені талановитими майстрами з урахуванням актуальних трендів і настрою епохи. Обираючи ці браслети з каменів, ви надаєте перевагу дійсно стильним витворам мистецтва!

У каталозі бренду Band на своїх нових господарів чекають ексклюзивні браслети з камінням жіночі та моделі аксесуарів для чоловіків. Нещодавно такі прикраси знов стали трендом, тож чому б вам не звернути на них увагу?
Ми пропонуємо аксесуари власного виробництва, у котрих кожен камінчик відшліфований з ювелірною точністю, а застібки та інші декоративні деталі підібрані згідно зі стилістикою. Аби не бути голослівними, наводимо 5 аргументів на користь того, щоб купити браслет з натуральних каменів саме на https://band.in.ua/:

 1. Якість, перевірена часом та задоволеними клієнтами;
 2. Кожен виріб відповідає фото та вказаним на сайті характеристикам;
 3. Асортимент, де будь-хто знайде ідеальний аксесуар на всі випадки життя;
 4. Браслети гарно носяться та зберігають первозданний вигляд, адже ми використовуємо переважно натуральне каміння для браслетів;
 5. Застібки на прикрасах надійні та ледь помітні.

Якщо це не переконало, то напевне гарним підтвердженням стане перший дотик до прикрас! Замовляючи жіночі або чоловічі браслети з каменів у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте виріб з унікальною позитивною енергетикою. Сила землі, що міститься в кожному елементі аксесуару, доповнена натхненням і любов’ю майстрів до своєї справи.

Види натурального каміння для браслетів

Для виготовлення прикрас вказаного типу найчастіше використовуються штучні чи натуральні матеріали. Залежно від цінової категорії можна умовно виділити наступні різновиди:

 • економ – моделі, створені з декоративних намистин;
 • базові – жіночі та чоловічі браслети з камінням, що має нетиповий відтінок (із градієнтом, візерунками);
 • елітні – вироби з натуральної білої чи блакитної бірюзи, “тигрового ока”.

Варто зазначити, що відрізняється не лише вартість виробу, а й стилістика. Деякі чоловічі браслети з натурального каміння однаково пасуватимуть і тендітним леді, однак, більшість прикрас орієнтовані дійсно на сильну половину людства. Що менші намистини в діаметрі, то краще браслет виглядає на широкому мужньому зап’ясті. Тоненькі аксесуари – чудовий вибір для жінок. Але ми не наполягаємо на цих формальностях і пропонуємо вам самостійно обрати прикрасу до душі!

Що обрати: браслети з дорогоцінного чи напівкоштовного каміння?

Недарма існує стереотип щодо взаємозв’язку між якістю та вартістю прикраси. Більшість людей любить його ігнорувати, але ми маємо зазначити, що трохи сенсу в ньому все-таки є. Наприклад, чоловічі браслети з натуральних каменів краще проявляють себе на довгій дистанції, адже відтінок намистин не тьмяніє, а покриття залишається однорідним. Звичайні прикраси від Band також можуть похвастатися подібними властивостями, але майте на увазі, що десятки років аксесуари економ-сегменту “жити” не здатні. Якщо ви шукаєте недорогі чоловічі браслети з каменю, щоб зробити подарунок другу, колезі чи знайомому, то моделі з декоративних намистин – дійсно вигідний вибір.

Сподіваємося, що відповіли на основні питання щодо аксесуарів цієї категорії. Якщо у вас виникнуть труднощі з пошуком за каталогом або бажання порадитися з нашими консультантами, звертайтеся! І пам’ятайте, що купити браслет з натуральних каменів в Україні – просто, коли робиш це на band.in.ua!

Сообщить о поступлении Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто залиште свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email Кількість Ми не будемо ділитися вашою адресою ні з ким іншим.