Безкоштовна доставка

Шкіряні браслети зі сріблом

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Акції на браслети зі шкіри та срібла дійсні до 07.06.2023

Бренд аксесуарів Band завжди знаходиться у вирі подій, слідкуючи за постійними коливаннями модного світу. Щоб пропонувати своїм покупцям найкраще, ми завжди тримаємо руку на пульсі трендів. І один із таких – шкіряні браслети зі сріблом. У цьому поєднанні матеріалів відомі дизайнери та майстри відшукали натхнення, а тепер і в наших колекціях знайшлося місце для подібних колабораційних прикрас. Обирайте те, що вам до смаку, а ми швидко доставимо аксесуар у будь-який куточок України!

Онлайн-вітрина бренду Band створена для тих, хто цінує свій час і не бажає розмінюватися на дрібниці. Покупці нашого інтернет-магазину – це амбіційні сучасні люди, котрі розуміють, наскільки важлива навіть у повсякденному образі кожна деталь. Саме тому ми пропонуємо більше, аніж аксесуари! Тут ви знайдете ексклюзивні шкіряні браслети зі сріблом – чоловічі та жіночі, здатні вразити красою та елегантністю.

Представлені в каталозі бренду вироби – це:

● унікальні прикраси для всіх і кожного;
● натхнення майстрів, конвертоване в матеріальні речі;
● гармонічне поєднання матеріалів;
● прикраси, що вигідно підкреслять красу тендітного жіночого зап’ястя чи стиль і мужність свого господаря (так, у нас новинка – чоловічі браслети зі срібла та шкіри);
● універсальний варіант подарунку на будь-яке свято.

Оскільки під час виготовлення аксесуарів цього типу використано благородний метал, котрий чорніє від контакту з іншими металевими предметами, кожен виріб потребує особливого догляду та виконання умов зберігання. Саме тому ми тримаємо чоловічі браслети зі шкіри та срібла в спеціальних брендованих коробочках. У них щасливі покупці й отримують свої нові прикраси від компанії Band!

Наш асортимент браслетів – галерея краси та натхнення!

Більшу частину товарів цієї категорії складають жіночі шкіряні браслети зі сріблом – витончені, автентичні, трендові. Однак мода давно зробила впевнений крок уперед і не залишила шансів стереотипам, тому для представників сильної статі в каталозі бренду Band знайдуться цікаві чоловічі шкіряні браслети з сріблом.

Особливості та переваги наших аксесуарів:

● універсальність – пасують до будь-якого одягу;
● гарантована якість – усі чоловічі браслети (срібло+шкіра) мають бірку, на якій вказана проба серебра та вага виробу;
● цікавий дизайн – у цій комбінації розкривається естетика обох матеріалів, тому прикраса виглядає більш святково та вишукано, ніж звичайні шкіряні моделі;
● зручність і практичність – легкі аксесуари не заважають виконувати повсякденні завдання, не чіпляються за одяг;
● доступність – інтернет-магазин band.in.ua пропонує придбати чоловічі шкіряні браслети з сріблом в Україні за вигідними цінами, усі прикраси – від виробника!

Аксесуари з м’якої італійської шкіри та благородного металу – must have сучасної людини! Такі прикраси пасують до ділового стилю, гарно виглядають у поєднанні з casual-одягом і навіть з вечірньою сукнею.

Не витрачайте час дарма та не шукайте шкіряні браслети зі сріблом чоловічі в Харкові, Києві чи інших куточках країни, тепер у вас є Band!

Сообщить о поступлении Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто залиште свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email Кількість Ми не будемо ділитися вашою адресою ні з ким іншим.