Безкоштовна доставка

СТАТЬ

МАТЕРІАЛ

 • Бусины
 • Камені
 • Метал
 • Нитки
 • Срібло
 • Шкіра

КОЛІР

Браслети чоловічі шкіряні

Акції на браслети чоловічі шкіряні дійсні до 25.03.2023

Не шукайте, де чоловічі браслети зі шкіри купити в Україні, ви вже потрапили за адресою! У каталозі бренду Band представлені ексклюзивні вироби з італійських та американських матеріалів. Наші браслети шкіряні чоловічі – це спроба створити новий еталон якості вітчизняних аксесуарів. Ми маємо на меті стати кращим виробником таких прикрас, а у вас є можливість переконатися, що можна купити шкіряний чоловічий браслет в Україні за нормальною ціною й одночасно без розчарування в якості!

Вишукані аксесуари для представників сильної статі зазвичай коштують досить дорого, тому бренд Band узяв на себе відповідальність виправити це комерційне непорозуміння! Аби ви могли купити чоловічий шкіряний браслет за нормальною ціною і без фінансового дискомфорту, ми пропонуємо:

 • бюджетні шкіряні браслети чоловічі плетеного типу чи просто широкі;
 • ексклюзивні моделі з колекцій минулих сезонів;
 • постійні акції та вигідні пропозиції новим і постійним покупцям;
 • знижки на придбання одразу кількох позицій із нашого каталогу.

Ми глибоко переконані, що чоловічі браслети шкіряні – це вічна класика, тренд без віку та обмежень. Подібні прикраси можуть і мають носити всі, хто бажає виглядати стильно та сучасно!

Як обрати серед різноманіття чоловічих шкіряних браслетів “той самий”?

У нашому онлайн-каталозі ви знайдете браслети чоловічі шкіряні різних видів, конфігурацій і фактур. Щоб обирати було легше, зверніть одразу увагу на наступні характеристики моделі:

 1. розмір – прикраса має сидіти на зап’ясті трохи “із запасом”;
 2. фактура, товщина та дизайн – що простіші шкіряні браслети чоловічі з точки зору зовнішнього вигляду, то легше буде комбінувати їх з одягом;
 3. застібка – найбільш надійними вважаються “коробки” та карабіни, але останні можуть зачіпатися за рукав, врахуйте цей нюанс.

Усе інше – питання особистого смаку, тож уперед – знайомтеся з нашою онлайн-галереєю автентичних аксесуарів!

Як носити чоловічий шкіряний браслет?

Питання просте та, здавалося б, з очевидною відповіддю. Але експерти команди Band усе одно вирішили створити невеличку пам’ятку для тих, хто досі не розібрався чи взагалі не знає, як краще носити чоловічий шкіряний браслет:

 1. Якщо на ліву руку ви плануєте надягти суто класичний годинник, то браслет шкіряний чоловічий краще розмістити на правій.
 2. Добре, якщо всі аксесуари гармонійно поєднані з точки зору стилістики та кольорової гами. Нехай шкіряний браслет чоловічий буде трохи світліший за інші прикраси чи навпаки. Цей кольоровий градієнт завжди виграшно виглядає!
 3. Для тих, хто планує носити шкіряні чоловічі браслети на одній руці з годинником, діє просте правило: аксесуари мають надягатися вище ремінця.
  4. Краще утриматися від широких моделей, якщо ви надаєте перевагу класичному одягу. А ось із повсякденним look’ами широкі чоловічі шкіряні браслети навпаки виглядають дуже органічно.
 4.  Краще утриматися від широких моделей, якщо ви надаєте перевагу класичному одягу. А ось із повсякденним look’ами широкі чоловічі шкіряні браслети навпаки виглядають дуже органічно.
 5. Добре, коли застібки на всіх прикрасах однакового типу. Тоді не виникає відчуття, що ви вдягли їх випадково чи з думкою, що “більше = краще”. Іноді краще купити шкіряний чоловічий браслет лише один, але якісний та цікавого дизайну.

А робити це варто в інтернет-магазині Band.in.ua! Ми впевнені в кожній деталі кожного виробу, надсилаємо прикраси у фірмових коробках і любимо свою справу. Якщо треба замовити браслети шкіряні чоловічі в Україні, ви вже знаєте, де!

Сообщить о поступлении Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто залиште свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email Кількість Ми не будемо ділитися вашою адресою ні з ким іншим.