Безкоштовна доставка

Про нас

Ми раді вітати вас в унікальному діапазоні аксесуарів!

Ми є українським-чеським виробником шкіряні аксесуари з кращих матеріалів справжніми майстрами своєї справи.

Ідея створення гурту ТМ Band прийшла до нас вже давно. Бажаючи знайти для себе і для вас дійсно якісні і красиві браслети, ми шукали унікальні продукти по всьому світу. Ми працювали з постачальниками з США, Непалу, Гонконгу, Малайзії та Європи. Дивлячись на продукцію різних виробників, взяв на себе цінні і побачив недоліки.  Це був чудовий, колосальний досвід, який навчив нас зрозуміти шкіру, каміння, якісну фурнітуру, відрізнити оригінальність від підробки і дав масу цікавих знайомств і вражень.

Але весь цей час у нас були наші власні уявлення про стиль, форму і якість матеріалів, а головне про те, що ми хочемо відчувати, коли ми проводимо браслет в наших руках.

І ми точно знали, що ми хотіли б відчути енергію і пристрасть.

Саме тому ми вирішили відкрити власне виробництво браслетами. По-перше, це дало нам можливість зробити наші мрії збуваються. Ми абсолютно раді зробити унікальні вишукані аксесуари для вас.

А по-друге, тільки маючи власне виробництво, ми можемо контролювати якість на всіх етапах виробництва браслета.  Ми ретельно вибираємо шкіру для кожної моделі, ми впевнені, що ця шкіра дійсно від кращих італійських виробників. Ми купуємо фітинги Premium і кинули наші власні ювелірні вироби з латуні, бронзи і дорогоцінних металів. Ми думаємо через дизайн і випробування практичності, наповнення з любов’ю кожен продукт з моменту його ідеї.

Ми ставимося з великою ніжністю до кожної деталі, тому що тут немає дрібниць.

І повірте, робити це для вас особливе задоволення.

Кожен браслет-наш досвід.

Нашої енергії.

Нашої пристрасті.

Для тебе. Для нас. Для всіх.

Прошу!

Команда BAND.

Створення проекту BAND. У магазині представлені вироби китайських, європейських і американських виробників. Асортимент нараховує понад 1000 моделей жіночих та чоловічих браслетів.

2013

Відкриття виробництва і створення перших моделей BAND. Ребрендинг і редизайн сайту. Реєстрація торгової марки.

2018

Відкриття нового сайту і презентація колекцій. Відкриття магазинів в Україні і Чехії. До кінця року ми плануємо відкрити інтернет-магазини в Італії, Німеччині та Польщі. Наша мета - зробити BAND кращим брендом браслетів зі шкіри для чоловіків і жінок у всьому світі

2019

Наші новинки

Сообщить о поступлении Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто залиште свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email Кількість Ми не будемо ділитися вашою адресою ні з ким іншим.