Безкоштовна доставка

Жіночі браслети на руку

Акції на жіночі браслети дійсні до 25.03.2023

Інтернет-магазин вand.in.ua пропонує величезний вибір стильних, сучасних і дійсно корисних прикрас для формування гарного іміджу! Наші браслети на руку жіночі – то еталон елегантності, вишуканості й одночасно простоти. Дизайнери бренду Band піклуються про майбутніх власниць аксесуарів, тому створюють не лише красиві жіночі браслети, а й зручні! Ви можете в цьому переконатися, зробивши замовлення вже зараз!

Ми зібрали в одному онлайн-каталозі різні жіночі браслети на руку, щоб ви могли обрати прикрасу відповідно до події та власних бажань. А саме:

 • плетені вироби з ниток або шкіри;
 • ремінці в один або декілька обертів;
 • комбіновані аксесуари з коштовними металами (переважно зі сріблом);
 • прикраси зі шкіри екзотичних тварин (наприклад, пітона);
 • жіночі браслети з біжутерії (намистин);
 • вироби з натуральних каменів – тигрового ока, білої чи блакитної бірюзи та ін.

Піклуючись про своїх покупців, ми час від часу впроваджуємо акції та вигідні пропозиції. Постійні клієнтки Band отримують знижки, а головне – на якісний сервіс може розраховувати кожен, хто звертається до консультантів. Навіть якщо ви досі не впевнені, що хочете купити жіночі браслети, ми ввічливо вислухаємо запитання та дамо розгорнуту відповідь на них.

Жіночі браслети від Band – вишуканість у першій інстанції!

Якщо ви хочете жіночі браслети купити в Україні, ми готові зазначити багато аргументів на користь того, аби робити це саме на сайті band.in.ua:

 • більш ніж 1000 виробів різних кольорів і фактур;
 • гарантована якість кожної деталі;
 • стильні жіночі браслети, що відповідають діючим трендам;
 • вироби виконані з використанням європейської та американської фурнітури;
 • ми надсилаємо прикраси в будь-який куточок країни;
 • обираючи аксесуар не для себе, ви можете розраховувати на відповідне пакування та отримати вже готовий до вручення подарунок.

Еволюція жіночого браслета на руку: як ця прикраса увійшла в моду?

Спочатку такі прикраси носили чоловіки! Так, вам не здалося, згідно з археологічними знахідками першими використовувати наручні ланцюжки зі шматків шкіри почали представники сильної статі. Було це ще в епоху палеоліту. Подібними аксесуарами користувалися й надалі розвинуті цивілізації, зокрема скіфська. Якщо згадувати історію минулих століть, можна побачити, що в Середньовіччі та з розквітом технічного прогресу людство не відмовилося від прикрас на руку. Згодом з’явилися вишукані жіночі браслети, котрі й стали прототипом сучасних аксесуарів.
Якщо кілька десятиліть тому актуальними та презентабельними вважалися лише вироби з благородних металів, то зараз ситуація в модному світі дещо інша. Можна сміливо купити браслет жіночий з натуральної шкіри чи ниток, і виглядати бездоганно! Довершений образ створюється з цікавих деталей, гармонійно підібрана прикраса здатна зробити яскравим навіть повсякденний образ.

Модні жіночі браслети від Band стануть вашим помічником у формуванні крутих look’ів на будь-який життєвий випадок. В арсеналі сучасної леді має знайтися місце для біжутерії, адже комбінування аксесуарів сприяє розвитку фантазії та дозволяє маніпулювати настроєм образу, навіть не змінюючи одяг! Щоб переконатися в цьому, поспішайте купити жіночі браслети в Україні зі знижкою на сайті band.in.ua!

Сообщить о поступлении Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто залиште свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email Кількість Ми не будемо ділитися вашою адресою ні з ким іншим.